Rehabilitacja

Zapraszamy do korzystania z kompleksowej rehabilitacji połączonej z zakwaterowaniem w Domu Opieki Rodzinnej, w pokojach jedno lub dwuosobowych, każdy z łazienką, TV, dostępem do Internetu oraz sprzętem rehabilitacyjno – ortopedycznym.

Specjalizujemy się w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej, a dzięki całodobowej opiece pielęgniarskiej, także w rekonwalescencji poszpitalnej.

Wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci dobiorą indywidualny program rehabilitacyjny dostosowany do potrzeb, stanu i oczekiwań pacjenta.

W nowocześnie wyposażonej sali rehabilitacyjnej Domu Opieki Rodzinnej świadczymy zabiegi zakontraktowane z NFZ dla mieszkańców Domu i pacjentów ambulatoryjnych. Są to: 

Laseroterapia

– Magnetoterapia

– Elektroterapia

– Ultadźwięki

– Krioterapia miejscowa

– Masaż wibracyjny (aquavibron)

– Masaż klasyczny

– Masaż wirowy kończyn górnych i dolnych

– Naświetlania lampą Sollux i światłem spolaryzowanym

– Stół do trakcji kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego

– Kinesiologytaping

– Gimnastyka indywidualna i grupowa

– Ćwiczenia w kabinie UGUL

– Ćwiczenia na rotorach

– Ćwiczenia neurofizjologiczne metodą Bobath, PNF

– Inhalacje

– Inne 

Pakiet zabiegów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjentów rehabilitacji. Za odpłatnością istnieje możliwość dobrania dodatkowych zabiegów poza skierowaniem lekarskim.

Dział rehabilitacji: tel. 41 353 86 28, wew. 258  

rehabilitacja_1

rehabilitacja_2

rehabilitacja_3

rehabilitacja_5

rehabilitacja_4


ico_zporr  ico_unia

Projekt „Inwestycja w infrastrukturę prowadząca do unowocześnienia sposobu działania” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżet Państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.